Acer Eylül Ayında Oyun Aksesuarları İçin Yeni Bir Şirket Kuracak

Acer Eylül ayında Gadget Technology adında yeni bir yan şirket kurmaya hazırlanıyor.

Şuanda İngiltere’yi gezme fikrini ortaya atmış, Predator Van’ı yaratmış ve bu fikirle anılmıştır. Elbette yeni isimleri Predator Van’dan daha iyi umarız siyah bir minibüste kullanmazlar çünkü bu Acer için pek de iyi bir imaj sağlamıyor. İngiltere sürekli gezen bu siyah araba adeta bir maskota dönüşmüştü.

Neyse tüm bunları bir kenara bırakalım, yeni şirket Gadget Technology özellikle oyunlar için ürünler üretecek ve Acer ile işbirliği içinde ilerleyecek. Bu ne demek derseniz eğer oyun için fare, klavye, kulaklık, sandalye ve kılıf üretilecek anlamına geliyor. Şirket 14 Eylül tarihinde online olarak açılacak.

Acer bu alanda oldukça başarılı şekilde ilerleme kaydediyor ve son yıllarda en güçlü şirketlerden biri olmayı başardı. Firma, Temmuz ayındaki gelir raporuna göre %61’lik bir büyüme gösterdi ve oyun alanındaki pazarda ciddi gelir kazandığını gözler önüne serdi. Tabii bu büyümede bilgisayar oyunlarının da etkileyici genişlikteki pazarı da etkili oldu. Bu gelirler de göz önüne alındığında Acer sadece oyun aksesuar ve donanımları anlamında bu yeni şirketi ile sektörün devi olmaya oynadığı anlaşılıyor. Umarız bu yeni şirket beklediğimiz mükemmellikte ürünleri piyasaya sunabilir ve rekabeti büyük oranda arttırabilir. Bu rekabet ortamı fiyatları da daha aşağı çekeceğinden dolayı her anlamda kullanıcılar için faydalı olacak gibi ama tek bir isteğimiz var oda şirketin isminin değiştirilmesi çünkü gerçekten kulağa hoş gelmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>