Ace Combat 7: Skies Unknown’ın Yeni Operasyonu Sighthound Duyuruldu!

Ace Combat 7: Skies Unknown Sonbahar aylarında yeni bir operasyon alacak.

Oyuncuları gökyüzünün derinliklerine götüren Bandai Namco Ace Combat 7: Skies Unknown ile oldukça başarılı işlere imza attı ve atmaya devam ediyor. Bugün gelen bilgilere göre oyun için yeni bir operasyon duyurulmuş. Operasyonun adı Sighthound olarak belirlenmiş.

Hem bilgisayar hem de konsol oyuncuları için 2019’un başında yayınlanan Ace Combat 7: Skies Unknown iki farklı paket halinde karşımıza çıkmıştı. Dolar kuru baz alınarak ülkemiz oyuncularına Steam’de 199.00 TL olarak satılan yapım tek oyunculu ve çok oyunculu oynanış modlarına sahipti. Steam üzerinde ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım yeni operasyonu ile oyunculara yeni görevler de sunacakmış.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyuna gelecek olan Sighthound operasyonu ile oyunculara üç yeni görev sunulacakmış. Yeni operasyonun net çıkış tarihi haber içerisinde belirtilmezken, 2019 yılının Sonbahar aylarında yayınlanacağı ifade ediliyor.

Operasyon hakkında ilerleyen haftalarda daha fazla bilgi paylaşılması beklenirken yeni operasyonu tanıtan bir fragman da oyuncular ile paylaşıldı. Sighthound tüm platformlar için eş zamanlı olarak Sonbahar aylarında yayınlanacak.

Operasyonun tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol