Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Abandoned Oyununda Tuhaf Gelişmeler Yaşanmaya Devam Ediyor

Abandoned, oyun ile ilgili tweet'ler gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğu için başlamayabilir.

Blue Box Game Studios, son birkaç aydır sinematik hayatta kalma korku oyunu Abandoned hakkında pek açıklama yapmadı. Geliştirici yalnızca oyundan bahsetmemekle kalmadı aynı zamanda Abandoned hakkında daha önce yayınladığı tweet’leri silmeye başladı. Bu, şirketin projeyi geliştirmeyi tamamen bırakmış olabileceği yönünde tartışmalara sebep oldu.

Twitter kullanıcısı Lance McDonald‘a göre Blue Box, henüz piyasaya sürülmemiş bir demodan bahsetmesi de dahil olmak üzere oyun planlarıyla ilgili tweet’lerinin çoğunu sildi. Hatta oyunu tanıtmak için tasarlanan bir uygulama bulunuyordu. Bu uygulama geçen yıl piyasaya sürülmesine rağmen hiç etkileşim yaşamadı. Çünkü merakla beklenen uygulamanın tamamı boş çıktı.

Abandoned Oyunu Hiç Var Olmamış Olabilir

Abandoned

Lance McDonald, Blue Box’ın daha önce oyunun açıklamalarında çok daha fazla görüntü içerdiğini ancak bir teknik sorunu çözmek için küçük bir yamaya ihtiyacı olduğunu söylediklerini belirtti. Uygulama henüz yama almadı ve bununla ilgili tweet’ler de geliştirici tarafından silindi.

Twitter kullanıcısı oyunun iptalinden çok aslında oyunun hiçbir zaman var olmadığını düşünüyor. Proje açıklandığında oyunun Silent Hill ve Hideo Kojima ile bağlantılı olduğuna dair söylentiler ortaya çıktıktan sonra hızla takipçi topladı ancak Blue Box durumun böyle olduğunu inkar etti. Abandoned maalesef yakın zamanda heyecan ve korku dolu anlar yaşatmayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.