A Year Of Rain 2019 İçin Duyuruldu!

A Year Of Rain 2019 yılı içerisinde Steam'de yayınlanacak.

Silence, Blackguards, Deponia, Fire, Memoria gibi oyunların geliştiricisi olan Daedalic Entertainment yeni bir oyun duyurdu. Bu sabah Steam’de sergilenmeye başlanan A Year Of Rain, 2019 yılında bilgisayar oyuncularına sunulacak.

A Year Of Rain adında duyurulan yeni oyun Steam’de strateji, aksiyon ve RYO oyunu olarak nitelendiriliyor. Gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları karşı karşıya getirecek olan A Year Of Rain, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek. Zengin bir içerik yapısına sahip olacak olan yapımda 9 farklı dil desteği yer alacak.

2v2 olarak çok oyunculu bir moda sahip olacak olan yapımda zorlu ve çok katmanlı bir hikaye yer alacak. Kendi ordumuzu oluşturacağımız oyunda güçlü ikonik kahramanlarda yer alacak. Geniş bir haritaya sahip olan oyunda ıssız bir bölgede ordu savaşlarına dahil olacağız. Takım oyununun önemli olduğu yapımda gerçek zamanlı olarak stratejik savaşlara katılacağız.

Ödüllü besteci Neal Acree’nin müziklerinin de yere alacağı oyunda fantastik bir oynanış yer alacak. 2019 yılı için duyurulan yapım, bilgisayar platformuna özel olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol