Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

A Plague Tale Requiem’in Yeni Karakterleri Tanıtıldı

Focus Entertainment kısa süre önce, Asobo Studio’nun beğeni toplayan A Plague Tale: Innocence’ın devamı olan A Plague Tale Requiem için genişletilmiş oynanış görüntüleri yayınladı. Game Pass ile birlikte Xbox Series X/S, PS5, PC ve Nintendo Switch (bulut üzerinden) için 18 Ekim’de çıkış yapacak. Baş yazar Sébastien Renard, PlayStation Blog‘da hikaye ve temalar hakkında daha fazla ayrıntı verdi.

İlk oyundan üç yıl sonra geçen A Plague Tale Requiem, Amicia ve Hugo’nun güneye doğru ilerlediğini ve yeni yerler keşfettiğini anlatacak. Çok geçmeden kötü şeyler tekrar yaşanacak ve Hugo ile bağlantılı bir ada öğreneceğiz. Son oynanış videosunda görüldüğü gibi, Hugo güçlerini veba farelerini kontrol etmek ve düşmanlara saldırmak için kullanabilecek ancak güçleri onu olumsuz da etkileyebilecek.

A Plague Tale Requiem Game Pass’te Olacak

A Plague Tale Requiem

Daha fazla özgüvene ve deneyime sahip yetişkinler de dahil olmak üzere yeni karakterler, ana kahramanlarımıza yardımcı olacak. Kardeşlerin seyahat edecekleri yeni yerlerden biri de, başta saygıdeğer bir cennet olan Provence olacak. Bununla birlikte geliştirici, “sert ortaçağ gerçekliği kaçınılmaz olarak yetişecek ve çok rahat edemeden umutları kaybolacak” dedi.

A Plague Tale Requiem çıkış tarihi haricinde, oyunun PC versiyonunda ışın izleme ve DLSS teknolojisini uygulamak için Nvidia ile ortak olduğunu onaylandı. Ayrıca oyun, lansman sırasında Xbox ve PC Game Pass aracılığıyla da satışa sunulacak. Son olarak, daha önce de bir oynanış videosu yayınlanmıştı. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

A Plague Tale: Requiem - Extended Gameplay & Release Date Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.