Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

A Plague Tale Requiem’in Duygu Yüklü Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Hugo ve Amicia'nın son macerasının, konsollar ve PC için 18 Ekim'de çıkacak olan devam oyununun duygusal hikayesine tanık oluyoruz.

Focus Entertainment ve Asobo Studio, A Plague Tale Requiem için yeni bir hikaye fragmanı yayınladı. İlk oyundan altı ay sonra geçen hikayemizde Hugo, kız kardeşi Amicia’nın karşı çıktığı hastalığı nedeniyle mahkûm ediliyor. Kardeşler, Hugo’nun hastalığına çare olabilecek bir ada aramak için Güney Fransa’ya gidiyor ve maceramız orada başlıyor.

Veba farelerinin onlara yetişmesi ve toplu yıkıma ve ölüme neden olması çok uzun sürmüyor. Lacuna gibi yeni yerleri ziyaret ediyor ancak çiçekleri ve dinginliği ürkütücü bir havaya sahip. Amicia ayrıca görünüşe göre onları gizemli adaya götürmesi için bir şövalyeye/paralı askere güvenmek zorunda, bu da yolculuklarında daha fazla çatışmaya neden oluyor.

A Plague Tale Requiem Daha Fazla Savaş Sunacak

A Plague Tale Requiem

A Plague Tale Requiem ilk oyuna göre biraz farklı çünkü Amicia artık savaşta çok daha yetenekli olacak, muhafızları gizlice öldürebilecek ve düşmanlarıyla başa çıkmak için bir dizi yeni araç üretebilecek. Örneğin fragman, Amicia’yı düşmanların meşalelerini söndürebilen ve onları anında yakındaki fareler için kolay bir av haline getiren ilginç bir duman bombası kullandığını gösteriyordu.

Bu, A Plague Tale Requiem’in hikayesinin ana kurulumu olacak. A Plague Tale Requiem, Xbox Series X/S, PS5, PC ve Nintendo Switch (bulut üzerinden) için 18 Ekim‘de çıkış yapacak. Oyunun Türkiye fiyatı 550 TL ancak Game Pass için birinci günde mevcut olacak ve yaklaşık 15-18 saatlik oynanış süresi sunacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.