Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

A Plague Tale Requiem Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

A Plague Tale Requiem, Ekim ayında piyasaya sürülmeden önce, oyunculara hikaye ile ilgili yeni detaylar veren bir oynanış fragmanı yayınlandı.

A Plague Tale Requiem, kara vebanın aç sıçan orduları tarafından yayıldığı 14. yüzyıl Fransa’sında bir rekreasyonda hayatta kalmaya çalışırken Amicia ve Hugo’nun hikayesini takip eden, 2019 çıkışlı A Plague Tale Innocence’ın devam oyunu olacak. A Plague Tale Innocence, güçlü anlatımı ve ilk oyun boyunca kardeşini koruduğu için Amicia’nın hikayesi nedeniyle çokça övgü aldı.

A Plague Tale Requiem‘in en yeni fragmanı sayesinde oynanış mekaniklerinin yanı sıra hikayenin girişi hakkında da fikir sahibi oluyoruz. Oyuna tamamen bilgisiz girmek isteyenler için biraz SPOILER olabileceğini belirtelim. Fragman, ilk oyundaki olaylardan birkaç ay sonra geçiyor. Amicia, Hugo, anneleri Beatrice ve genç simyacı Lucas’ın henüz veba görülmeyen Provence’e seyahatini görüyoruz.

A Plague Tale Requiem Oynanış Fragmanı

A Plague Tale Requiem

Kısa bir süre için işler iyi gidiyor ve fragman Amicia ve Hugo’nun bazı oyunlar oynadığını bile gösteriyor ancak, birçok kişinin beklediği gibi işler uzun süre bu şekilde iyi gitmiyor ve kısa süre sonra siyah veba Provence’a geliyor ve bu da Amicia’nın Hugo ile kaçmasına neden oluyor. Bu, A Plague Tale Requiem’in hikayesinin ana kurulumu olacak.

A Plague Tale Requiem ilk oyuna göre biraz farklı çünkü Amicia artık savaşta çok daha yetenekli olacak, muhafızları gizlice öldürebilecek ve düşmanlarıyla başa çıkmak için bir dizi yeni araç üretebilecek. Örneğin fragman, Amicia’yı düşmanların meşalelerini söndürebilen ve onları anında yakındaki fareler için kolay bir av haline getiren ilginç bir duman bombası kullandığını gösteriyordu.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.