Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

A Plague Tale: Requiem Çıkış Tarihi Sonunda Belli Oluyor

Focus Entertainment, A Plague Tale: Requiem'in oynanış mekaniklerini göstereceği ve çıkış tarihini açıklayacağı bir canlı yayın etkinliği düzenleyecek. Focus Showcase adındaki sunum, 23 Haziran'da gerçekleşecek.

İlk olarak geçtiğimiz yılki E3 sırasında tanıtılan Plague Tale Requiem, bu yılın en heyecan verici oyunlarından biri konumunda. Geliştirici Focus Entertainment tarafından yapılan açıklamada, 23 Haziran‘da çıkış tarihini öğreneceğimiz ve oynanışa detaylıca bakacağımız özel bir sunum düzenlenecek.

2019’da piyasaya sürülen A Plague Tale: Innocence‘ın devamı olan Requiem, serideki kaliteyi artıracakmış gibi görünüyor. İlk oyundaki ana karakter Amicia, hem yaşı hem de fiziki özellikleri gereği dövüşten çok gizlilik meziyetleri ile öne çıkmıştı. Fakat devam oyununda bu sefer düşmanlarına karşı dişe diş mücadele edecek bir Amicia olacak. Buna karşın gizlilik önemli bir rol oynamaya devam edecek.

A Plague Tale Requiem çıkış tarihi

Küçük erkek kardeşi ve farelerin Plague Tale Requiem’e nasıl etki edeceği belirsiz olsa da, karakterin psişik güçleriyle fareleri yönlendirebiliyor oluşu oyunda bir rol oynayacak gibi görünüyor. Ağustos 2021’de Epic Games, 250 TL satış fiyatına sahip olan A Plague Tale: Innocence’ı bedava vermişti. Eğer bu fırsatı kaçırmayan şanslı kişilerden biriyseniz ve oyunu halen deneyimlemediyseniz, Requiem’e az bir süre kala bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Asobo Studio tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu, her aşaması ile sinema hazzı veriyor. A Plague Tale: Innocence, engizisyon mahkemelerinin kurulduğu bir dönemde geçiyor. Tarihin en karanlık zamanlarında, genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo‘nun kasvetli hikayesini takip eden oyun, olağanüstü bir sürükleyiciliğe sahip. Oyunda peşinizdeki engizisyon askerlerinden kaçarken, zorluklara karşı hayata kalmak için mücadele vereceksiniz.

Plague Tale Requiem Sunumu 23 Haziran’da

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.