A Plague Tale: Innocence Ay Sonunda Fotoğraf Modu Alacak!

A Plague Tale: Innocence yakında yeni bir güncelleme alacak.

Büyük umutlar ile geliştirilen ve 14 Mayıs 2019’da lansmana çıkan A Plague Tale: Innocence günümüzde geniş bir oyuncu topluluğuna hitap ediyor. Bugün gelen haberler ile oyuna yakında fotoğraf modunun geleceği belli oldu.

Asobo Studio imzası ile geliştirilen A Plague Tale: Innocence günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor. Steam’de tek bir paket halinde satışlarına devam eden yapım, bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Oyuncuları orta çağ döneminde sürükleyici bir maceraya çıkaran geliştirici ekip, yakında oyunculara yeni bir mod sunacakmış.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre A Plague Tale: Innocence oyuncularına yakında fotoğraf modu sunulacakmış. Oyuncular fotoğraf modu ile birlikte diledikleri an oyun içerisinde önemli anların görüntüsünü yakalayabilecek ve sosyal medya üzerinden bu görüntüleri paylaşabileceklermiş.

Yapılan habere göre oyuna gelecek olan fotoğraf modu oyuncular tarafından yoğun bir şekilde talep edilen bir özellikmiş.

Oyunun Yaratıcı Yönetmeni David Dediene Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda hayranlarına ve eleştirmenlere teşekkür etti. Yönetmen oyuna gelecek olan güncellemeler hakkında bilgi verirken, yakında oyuncuların beğenisine sunulacak olan fotoğraf modunu da resmi olarak duyurmuş oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol