A Front Too Far: Normandy’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

A Front Too Far: Normandy 20 Aralık'ta yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bizleri İkinci Dünya Savaşı’nın yaşandığı atmosfere götürecek olan A Front Too Far: Normandy, 20 Aralık 2018’de Steam’de yayınlanacak.

Günümüzde savaşlara yönelik oyunlarda inanılmaz bir artış var. Özellikle hayatta kalma oyunları şu günlerde ortalığı kasıp kavururken eski dönemlerde yaşanan savaşlarda yeni oyunlara ilham kaynağı oluyor. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olan A Front Too Far: Normandy’de İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan bir aksiyon oyunu olarak önümüzdeki aylarda karşımıza çıkacak. Oynanış mekanikleri ve grafik açıları bakımından o dönemi bizlere tam aktaramayacak gibi görünün yapım da içerikler tamamen İkinci Dünya Savaşı’nı andıracak.

Oyun içerisinde kullanılan silahlar, asker kıyafet ve ekipmanları bizleri modern teknolojinin uzağında bir savaş atmosferine götürecek ve sayısız görev sunacak. Oyuncular bu görevleri başarmak için birbirinden farklı tehlikeler ile karşı karşıya kalacak ve hayatta kalma mücadelesi verecekler. İngilizce ve İtalyanca dil seçeneklerine sahip olacak olan oyun 1944 yılının Mayıs ayında başlayacak.

Sağlam FPS mekanikleri ile harmanlanarak oyuncuların karşısına çıkacak olan yapım neredeyse tamamlanmak üzere. Geliştirici ekip yaptığı açıklama da son bir kaç unsur üzerinde çalıştıklarını ve bazı düzeltmeler yaptıklarını belirtiyor.

A Front Too Far: Normandy, 20 Aralık’ta kapılarını oyunculara açacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol