Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

70 Dolarlık (2.000 TL) Diablo IV Steam’de Ücretsiz Oldu

Steam'de 70 dolara satılan Diablo IV, sınırlı süreliğine oynaması ücretsiz oldu. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunu 28 Kasım'a kadar deneyebilirsiniz.

Geçtiğimiz haziran ayında Türkçe dil desteği ile piyasaya sürülen Diablo IV, dün başlayan Steam Sonbahar İndirimleri‘nin bir parçası olarak oynaması ücretsiz oldu. Oyunculara Sanctuary evrenini keşfetme imkanı sunan deneme sürümü, 28 Kasım‘a kadar erişilebilir olacak.

Daha önce Battle.net üzerinde ücretsiz olan Diablo IV, aynı fırsatı bu kez de Steam kullanıcılarına sunuyor. Tüm içeriklere erişime imkanı tanıyan ücretsiz denemede maksimum karakter seviyesi 20 olarak belirlendi. Ayrıca sosyal oynama ve platformlar arası oynama da kullanılabiliyor.

Korunak’ı deneyimledikten sonra oyunu kalıcı olarak hesabınızda tutmak isterseniz, sonbahar indirimlerinin bitiş tarihi olan 28 Kasım’a kadar geçerli yüzde 40 indirimden yararlanabilirsiniz. Normalde 70 dolar (güncel kur ile 2.000 TL) olan aksiyon rol yapma oyunu, şu anda Steam‘de 41,99 dolara (1.220 TL) satılıyor.

Ücretsiz denemede kaydedilen ilerleme, satın alım yapılması durumunda otomatik olarak aktarılıyor. Diablo IV ilk olarak 5 Haziran 2023’te PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve Xbox One için piyasaya sürüldü. 6 günlük bu ücretsiz deneme, oyuncu sayısını artırmak için doğru bir karar olabilir zira 11 yıllık bekleyişin ardından gelen devam oyunu tahmin edilen etkiyi yaratamamış gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.