Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

500 TL Değerindeki Üç Oyun Steam’de Ücretsiz Oldu

The Walking Dead: Betrayal, Friends vs Friends ve Assetto Corsa Competizione olmak üzere toplam üç oyun, bu hafta sonu Steam'de ücretsiz olarak oynanabilecek.

Steam’de bu hafta sonu tek kuruş ödemeden oynayabileceğiniz birçok ücretsiz oyun mevcut. Her biri farklı bir deneyim sunan The Walking Dead: Betrayal, Friends vs Friends ve Assetto Corsa Competizione, bugünden 18 Eylül Pazartesi saat 20:00‘a kadar erişime açık olacak. Oyunların toplam değeri 500 TL’yi buluyor.

Bunun sınırlı süreliğine geçerli bir ücretsiz deneme olduğunu belirtelim. Yani, oyunları kalıcı olarak Steam kitaplığınızda tutma şansınız yok, ancak beğenirseniz indirimli olarak satın alabilirsiniz. Normalde 196 TL olan The Walking Dead: Betrayal için yüzde 10’luk küçük bir promosyon var. Yarı fiyatına düşen Friends vs Friends 52 TL iken, Assetto Corsa Competizione ise yüzde 70 indirimle 59 TL’ye indi.

Steam’den Ücretsiz Oyun Yağmuru

14 Eylül’de Türkçe dil desteğiyle piyasaya sürülen The Walking Dead: Betrayal, adından da anlayabileceğiniz üzere sevilen zombi dizisi ve çizgi roman The Walking Dead‘in evreninde geçen bir sosyal çıkarım oyunu. 5 ila 8 kişiyle oynanan macerada hayatta kalmak için diğerler oyuncularla işbirliği yapmalısınız, ancak sırtınızı kimseye yaslamamanız hayrınıza olacaktır zira herkesin amacı aslında diğer oyuncuları kandırmak.

steam ücretsiz hafta sonu

Bu yıl çıkan bir başka oyun Friends vs Friends, Çatışmayla deste kurmayı bir araya getiren heyecan dolu bir çevrimiçi PvP nişancı olarak karşımıza çıkıyor. Bir karakter seçiyor, kartlardan oluşan ekipmanlarınızı özelleştiriyor ve diğer oyuncularla ölümüne kapışıyorsunuz. Para kazandıkça daha fazla kart açabiliyorsunuz. Ayrıca seviye atlayınca daha çeşitli kartlar ve karakterler de kullanabiliyorsunuz.

Steam’de kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlardan biri olan Assetto Corsa Competizione, son derece başarılı bir yarış simülatörü. Özellikle GT arabalarını seviyorsanız tam size göre. Sesler, grafikler ve sürüş hissiyatı çok başarılı. Bununla birlikte pist ve otomobil çeşitliliği konusunda biraz kısır zira özellikle çoğu modeli ekstra ücret ödeyerek açıyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.