Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

500 TL Altı Kulaklık Arayanlar: Realme Buds T100 Satışta!

Dünyanın önde gelen akıllı telefon markalarından Realme, yeni kablosuz kulaklık modeli Buds T100'ü Türkiye'de satışa sundu. 10 mm dinamik bas sürücüleri ve minimal tasarımıyla öne çıkan ürün, son derece rekabetçi bir fiyata sahip.

Üstün ses deneyimi sunan yenilikçi özellikleri ve kolay kullanım sağlayan ergonomik yapısıyla öne çıkan Realme Buds T100, Türkiye’de satışa sunuldu. 10 mm dinamik bas sürücüleriyle etkileyici bir bas performansı sergileyen ürün, 500 TL kulaklık önerisi arayanların göz atabileceği modellerden bir tanesi. Kulaklıkta yer alan AI ENC arka plan gürültüsü önleyici algoritma, hem çevreden gelen sesleri hem de mikrofonunuzda konuşma dışındaki sesleri engelleyerek sorunsuz bir arama ve dinleme deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor.

Realme Buds T100 bluetooth kulaklık, daha güçlü baslar ve net vokaller için kulaklığınızın ses seviyesini 102dB’e kadar yükseltiyor. Ek olarak, ses algoritması Dirac iş birliğinde geliştirilen Gerçek HD Ses özelliği sayesinde gerçek bir konser deneyimini tüm ayrıntılarıyla kulaklığınızda yaşamanızı sağlıyor. Müzik ve aramaların yanı sıra oyun oynarken de güçlü bir performans sunan kablosuz kulaklık, sesi tüm ayrıntılarıyla duymanıza imkan tanıyor.

Realme Buds T100, İddialı Bir Ses Deneyimi Sunuyor

Realme Buds T100 bluetooth kulaklık

Buds T100’de özel bir oyun modu var. Bu özellik aktif hale getirildiğinde kulaklık 88ms düşük gecikme ile çalışarak çok daha sorunsuz ve akıcı bir oyun keyfi sağlıyor. Kulaklığın ses deneyiminden bahsettik. Şimdi sıra tasarımına, batarya gücüne ve dayanıklılığına bakmaya geldi. Realme, yeni kablosuz kulaklığının birinci sınıf dayanıklı malzemeden üretildiğini söylüyor.

Piyasadaki çoğu modelde olduğu gibi aramalarınızı ve müziklerinizi kulaklığın üzerindeki dokunmatik kontroller aracılığıyla yönetebiliyorsunuz. Minimal tasarımı ve ergonomik yapısıyla kolay bir kullanım sağlayan Realme Buds T100, IPX5 sertifikası sayesinde suya karşı dayanıklı. Tek şarj ile durmadan 6 saate kadar kesintisiz müzik dinleme imkanı veren bluetooth kulaklık, 400 mAh kapasiteli kutusu ile aktif kullanım süresini 28 saate kadar çıkarıyor.

Buds T100 fiyatı 499,99 TL olarak açıklandı. Piyasadaki muadillerini ve özelliklerini hesaba katarsak, bunun son derece rekabetçi bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. Eğer 500 TL kulaklık önerisi arıyorsanız, Realme’nin yeni modeline bu sayfadan ayrıntılı olarak göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.