Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

50 Cent ve Eminem’den ‘8 Mile’ Dizisi Geliyor

Rap müziğin iki efsanesi 50 Cent ve Eminem, 8 Mile filmine dayanan bir dizi üzerinde çalıştıklarını açıkladılar.

Gerçek adı Marshall Bruce Mathers’ın olan efsanevi rapçi Eminem‘in başrolünde yer aldığı 8 Mile, dizi oluyor. Detroit’te siyahilerin egemenliğindeki hiphop dünyasına hızlı ve iddialı bir başlangıç yapmaya çalışan yetenekli bir rapçinin hikayesini anlatan film, Eminem’in “Lose Yourself” şarkısıyla En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar ödülü kazanmıştı.

İlk olarak 2002 yılında vizyona giren 8 Mile, 41 milyon dolarlık bütçesine karşılık dünya genelinde 458 milyon dolar gişe hasılatı toplayarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Filmde Eminem‘in yanı sıra Kim Basinger, Brittany Murphy ve Anthony Mackie gibi isimler de yer alıyor. YouTube’da BigBoyTV kanalına konuk olan hiphop yıldızı 50 Cent, Eminem ile birlikte ünlü filmi diziye dönüştüreceklerini açıkladı.

Rap Müziğin İki Efsanesi, 8 Mile Dizisi Geliştiriyor

8 mile dizi

Gerçek adı Curtis Jackson olan efsane sanatçı, “Çok büyük bir proje olacak. Şu anda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bence Marshall, kendi mirası için orada olmalı. Çok daha fazla ayrıntıyı gösterip sunabilmek istiyorum. Karakterin farklı yönleriyle yüzeye çıktığını göreceksiniz. Çünkü insanların anlamaları benim için çok önemli” ifadelerini kullandı.

50 Cent ayrıca, 8 Mile dizisinin 2002 yapımı filmin tam bir kopyası olmayacağını söyleyerek, projeyi 2022’de yayınlanan yeniden çekilen “Fresh Prince of Bel-Air” dizisiyle karşılaştırdı. Başrolünde Will Smith’in olduğu 90’ların ünlü sitkomu, orijinal oyuncu kadrosuyla iki sezonluğuna geri dönmüştü. Öte yandan 8 Mile dizisinin ne zaman çıkacağı veya oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı gibi ayrıntılar henüz açıklanmadı.

50 Cent’in konuk olduğu programın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.