5 Yıldır Geliştirilen Below 14 Aralık’ta Yayınlanacak!

Below 5 yılın ardından bu ay çıkış yapacak.

Xbox One ve PC platformu için 2013 yılından bu yana geliştirilen Below nihayet çıkış yapma kararı aldı. Yapım 14 Aralık’ta konsol ve bilgisayar platformu için raflardaki yerini alacak.

Aksiyon ve macera oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak. 6 farklı dil desteğine sahip olacak olan yapım ne yazık ki Türkçe’yi desteklemeyecek. Keşif ve macera türünde birbirinden farklı içeriklere sahip olacak olan yapımda RYO dünyasına dahil olacağız. Oyun içerisinde karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Yönlendireceğimiz karakter ile birbirinden farklı alanları keşfedecek ve ilerlemeye çalışacağız.

Ölümcül tuzakların yer alacağı oyunda bir yeraltı dünyasını keşfedecek ve yerin derinliklerinde birbirinden farklı tehlikeler ile karşılaşacağız. Ölümcül canavarlarında yer aldığı yapımda bize rehberlik edecek kimse bulunmuyor. Oyuncular rastgele oluşturulmuş labirentler içerisinden ilerleyecek, karşılarına çıkan tehlikeleri bertaraf edecek ve maceralarına devam etmeye çalışacaklar. Oyun içerisinde maceramızı yönlendireceğimiz herhangi bir ipucu ile karşılaşmayacağız. Yapımda gizli geçitler bulacak, gizli alanları keşfedeceğiz.

5 yıldır Capybara Games tarafından geliştirilen Below, 14 Aralık 2018’de Xbox One ve PC platformu için yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol