Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

40 Dakikalık Diablo 4 Oynanış Videosu Sızdırıldı!

2023 yılında piyasaya sürülmesi planlanan Diablo 4'ün 40 dakikalık oynanış görüntüsü sızdırıldı!

Oyun dünyası, dün yaşanan GTA 6 sızıntılarını henüz sindirememişken, şimdi de Diablo 4‘ün 40 dakikalık oynanış videosu açığa çıktı. Blizzard’ın merakla beklenen oyununa ait görüntüler, halen devam eden test aşamasından geliyor. Kimliği belirsiz kişilerce Files.fm’e yüklenen videolar, ilk olarak Reddit kullanıcısı iV1rus0 tarafından tespit edildi.

Sızıntı, biri yaklaşık beş dakika, diğeri ise yaklaşık 38 dakika uzunluğunda iki videodan oluşuyor. Sızdırılan GTA 6 videoları, Rockstar Games’in sistemlerine izinsiz giriş yoluyla elde edilmişti, ancak Diablo 4’ün test görüntüleri özel bir Discord yayınından kaydedilmiş gibi görünüyor. Elbette bu görüntüleri telif haklarından dolayı ne yazık ki sizlerle paylaşamıyoruz.

Diablo 4’ten Yeni Sızıntılar Gelmeye Devam Ediyor

diablo 4 sızıntı

Arka planda Discord bildirimlerinin sesleri duyuluyor. İlk video, muhtemelen kimliklerini gizlemek amacıyla modüle edilmiş sesli iki izleyici arasında geçen bir konuşmayı içeriyor. İlk izleyici diğerini videoyu izlemeye çağırıyor ve görüntüdeki oyunun hangisi olduğunu tahmin etmesini istiyor. Sızdırılan her iki videonun da Diablo 4’ün test yapısından elde edildiği net bir şekilde ortada.

Görüntü çoğunlukla, Barbar sınıfı karakterin engebeli ortamlardaki ilerlemesini ve çeşitli düşmanlarla savaşını gösteriyor. Görüntüler özellikle Diablo 4 dünyasının ne kadar büyük olacağını vurguluyor. Geçtiğimiz ay gerçekleşen alfa testinden de bazı oynanış ve karakter görüntüleri Twitter’a sızdırılmıştı. Bu yılın başlarında beta kayıtları açılan Diablo 4, 2023 yılında piyasaya sürülecek. İlk olarak 2019 yılında duyurulan oyun, tüm platformlarda çapraz oyun ve çapraz ilerleme desteği ile PC, Xbox One Xbox Series X/S, PS4 ve PS5 için çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.