40.00 TL’lik Faeria 20 Şubat’ta Epic Store Üzerinde Ücretsiz Olarak Dağıtılacak

Faeria yakında Epic Store üzerinde bedava olacak.

İlk kez 2016 yılında erken erişim oyunu olarak lansmana çıkan Faeria Steam üzerinde 40.00 TL olarak satışlarına devam ederken oyunun yakında Epic Store üzerinde ücretsiz olacağı belli oldu.

Dün akşam saatlerinde Kingdom Come: Deliverance ve Aztez isimli oyunları bilgisayar platformu oyuncularına ücretsiz olarak dağıtmaya başlayan Epic Store bir sonraki haftanın ücretsiz oyununu da duyurdu. 13 Şubat – 20 Şubat tarihleri arasında belirtilen iki oyunu ücretsiz olarak dağıtacak olan Epic Store bir sonraki haftada da oyunculara yine ücretsiz olarak sunacağı bir diğer oyunu duyurdu.

Steam üzerinde 40.00 TL olarak satışlarına devam eden Faeria 20 Şubat – 27 Şubat tarihleri arasında Epic Store üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları için ücretsiz olacak. Farklı oynanış modlarına sahip olan yapım kart oyunu olarak oynanmaya devam edilirken Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendiriliyor.

300 farklı karta ev sahipliği yapmaya devam eden oyun rengarenk içerikleri ile günümüze kadar başarılı bir süreç geçirdi. Yapım yakında Epic Store’da bedava olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: 2.2GHz Dual Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 3.3 or DX10 compatible, 2GB+
  • DirectX: Sürüm 10
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol