Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

4 Oyunculu Nişancı Oyunu Polaris Duyuruldu: İşte İlk Fragman

Variable State'in yan kuruluşu Polaris Team tarafından geliştirilmekte olan işbirliği odaklı nişancı aksiyon oyunu Polaris resmi olarak duyuruldu.

Variable State‘in yan kuruluşu Polaris Team tarafından geliştirilmekte olan işbirliği odaklı nişancı aksiyon oyunu Polaris resmi olarak duyuruldu. Açıklanan bilgilere göre oyun kısa süre içerisinde beta testine geçecek ve burada oyuncuların beğenisine sunulacak. Bunun dışında oyunun 2024 yılı içerisinde Steam platformu üzerinden PC için çıkış yapacağı doğrulanmış durumda ve bilim kurgu temasına sahip olacağı aktarılıyor.

Polaris Team’in kreatif direktörü Jonathan Burroughs bir basın açıklamasında oyun hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Bullfrog ekibinin Syndicate Wars oyununu ilk oynadığımdan beri her zaman orijinal bir bilim kurgu deneyimini sunmak istemiştik. Şimdi ise yepyeni bir oyun üzerinde çalışıyor ve heyecan verici detaylarla karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz. Polaris adlı oyunla beraber umduğumuzu sizlere sunmayı hedefliyor ve 11 kişilik küçük ekibimizle beraber 2023’ten beri çalışıyoruz.

Polaris Hızlı Aksiyona Sahip Olacak

Yeni nesil oyun motoru olarak karşımıza çıkan Unreal Engine 5 ile geliştirilen bu yapım 4 kişiye kadar çevrimiçi işbirliği modunu destekliyor. Oyunda yanınıza arkadaşlarınızı çağırabiliyor ve diğer taraftan dünyanın diğer ucundaki oyuncularla da oynayabiliyorsunuz. Dinamik bir ortamda bulunabileceğimiz oyunun aynı zamanda yıkılabilir fizik sistemi olduğundan da bahsedebiliyoruz. Arkadaşlarınızı yanınıza alabileceğiniz oyunda tam bir PvE deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Polaris 2024 06 09 24 001

Hızlı aksiyon sistemine sahip olan oyunda elimize farklı silahlar alabiliyor, ilgi çekici karakterleri kontrol edebiliyor ve bu karakterlerin farklı özelliklerinden yararlanabiliyoruz. Oyunun aynı zamanda Steam sayfası açık durumda ve dilerseniz bu sayfa üzerinden istek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.