4 Kişilik FPS Oyunu The Anacrusis Duyuruldu

4 Kişilik FPS oyunu The Anacrusis Xbox Series, Xbox One ve PC için duyuruldu. Oyun bu yıl sonbaharda çıkış yapacak.

Geliştirici Stray Bombay, The Anacrusis isimli dört kişilik nişancı oyununu duyurdu. Oyun bu sonbaharda Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Oyun PC platformunda hem Steam hem Epic Games Store için mevcut olacak.

blank

The Anacrusis, insanlığın uzay kolonizasyonu hayalini gerçekleştirdiği alternatif bir evrende bizleri uzak geleceğe götürecek. Galaksinin en uzak köşelerine gönderilen keşifçi gruplar, uzaylı yaşam formlarının izine rastlamadı, bu yüzden medeniyet barışçıl bir şekilde gelişebilecekti. Tabii ki işler istedikleri gibi gitmedi. Düşman uzaylılarla ilk temas gerçekleştiğinde durum çarpıcı biçimde değişti. Karşılarına çıkan yaratıkları gören insanların ise ayağa kalkıp yaşam mücadelesinden başka yapacakları bir şey kalmamıştı.

Oyun sırasında sürekli olarak büyüyen ve güçlenen düşman ordularıyla savaşıyoruz. Yolumuza hem büyük miktarlarda saldırgan hem de bosslardan bile çok daha güçlü düzenli rakipler çıkacak. Kapsamlı bir cephanelikten yararlanarak düşmanları ortadan kaldıracağız. Çeşitli silahların yanı sıra, geçici koruma sağlayan kalkan bombası veya düşmüş müttefikleri diriltmeye izin veren Respawner gibi faydalı araçlarımız da bulunacak. Oyun sırasında ayrıca bize savaş alanında ek avantaj sağlayan çeşitli yetenekler de kazanacağız.

The Anacrusis oynarken özel bir yapay zeka sistemi bizi tüm oyun boyunca izleyecek. Yapay zekanın amacı oyuncuların becerilerinden bağımsız olarak bölümleri değiştirmek ve her oyunun farklı görünmesini sağlamak olacak. Oyun tarzımızı analiz ederek haritadaki düşmanları ve boss hareketlerini düzenleyecek. Üstelik hikayede bizden daha az ilerleme kaydetmiş kişilerle oynarsak, onların spoiler ile karşılaşmamalarını sağlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol