Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

392 TL Değerindeki Prime Gaming Oyunları Erişime Açıldı

Amazon Prime üyeleri, bu ay Fallout New Vegas Ultimate Edition dahil olmak üzere birçok harika oyunu ücretsiz alabilecek. Toplam 7 oyun ve sayısız ganimet içeren kasım seçkisi erişime açıldı.

Amazon Prime Gaming kasım oyunları için heyecanlı bekleyiş nihayet sona erdi. Bu ayın seçkisinde Fallout New Vegas Ultimate Edition, WRC 9, Indiana Jones and The Last Crusade, Facility 47, Etherborn, Whispering Willows ve Last Day of June yer alıyor. Prime üyeleri, ücretsiz oyunların yanı sıra Apex Legends, Pokemon Go ve Grand Theft Auto Online gibi popüler oyunlar için çeşitli ganimetler de elde edebilecek.

Bu ayın Prime Gaming oyunları arasında en göze çarpanı elbette Fallout New Vegas Ultimate oluyor. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen RPG, ilk olarak 2010 yılında konsollar ve PC için piyasaya sürüldü. Kendisinden önce çıkan Fallout 3’e göre önemli iyileştirmeler içeren oyun, geniş görev çeşitliliği içeren açık dünyası, sürükleyici hikayesi ve gelişmiş oyun mekaniğiyle yıllar geçse de değerini kaybetmiyor.

Fallout New Vegas Amazon Prime Üyelerine Ücretsiz

prime gaming oyunları

Ralli yarış oyunu WRC 9, bu türün hayranıysanız mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Gerçekçi off-road yarış mekaniği, çok sayıda araba ve parkur ile sayısız solo ve çok oyunculu oyun modu içeren World Rally Championship, kendi özel şampiyonanızı oluşturma imkanı tanıyor. Amazon Prime üyelerine ücretsiz sunulan Indiana Jones and The Last Crusade, klasik LucasArts oyunlarından. İlk olarak 1989 yılında piyasaya sürülen oyun, aynı adlı filmle paralel gitse de, keşfedilebilecek bazı yeni unsurlar da içeriyor.

Prime Gaming kasım listesinde gözünüzden kaçmış olabilecek bazı gizli indie hazineleri de var. Çevresel bulmaca platform oyunu Etherborn, babasını bulmaya çalışan bir karakteri konu alan korku-bulmaca oyunu Whispering Willows, sevgi ve kaybetme temalı etkileşimli macera oyunu Last Day of June ve Antarktika’daki bir araştırma tesisinde geçen bir bulmaca oyunu Facility 47, ücretsiz alınabilecek.

Eğer aktif bir Amazon Prime üyeliğiniz yoksa, bu sayfadan 30 günlük ücretsiz deneme için kaydınızı yaptırabilirsiniz. Deneme sonunda üyeliğinizi aylık 7,90 TL ödeyerek devam ettirebilirsiniz. Bu arada Prime Gaming aylık oyunlarını bir kez talep ettiğinizde, sonsuza kadar sizde kalırlar.

Prime Gaming Kasım Oyunları

prime gaming kasım oyunları

 • Fallout: New Vegas Ultimate Edition
 • WRC 9 FIA World Rally Championship
 • Indiana Jones and The Last Crusade
 • Last Day of June
 • Etherborn
 • Whispering Willows
 • Facility 47

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.