Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2K’den LEGO Futbol Oyunu Geliyor!

LEGO'nun sertifika sayfasında görülen yeni bir bilgiye göre, 2K Games ile ortaklaşa bir futbol oyunu yapılacak.

LEGO futbol oyunu olsa oynamak ister miydiniz? Yaklaşık yirmi yıldır, LEGO’nun video oyunlarındaki varlığı neredeyse tamamen WB Games ve TT Games’e bağlıydı ancak bunun daha uzun süre böyle olmayacağı giderek daha muhtemel hale geldi.

Bu yılın başlarında VGC‘nin hazırladığı bir rapor, 2K Games’in LEGO ile bir dizi farklı sporu kapsayacak çok oyunlu bir ortaklık imzaladığını iddia etti ve şimdi aynı şeyi gösteren daha fazla kanıt ortaya çıktı. Bu spor oyunları arasında LEGO futbol oyunu olacağını da iddia eden raporlara göre, spor oyunları alanındaki rekabet kızışacak.

LEGO Futbol Oyunu İddiaları Güçlendi

LEGO Futbol Oyunu

Instagram’da 1414falconfan tarafından tespit edildiği üzere, LEGO’nun resmi sertifika web sitesinde FC Barcelona kiti ve mor köpekbalığı baş maskesi giyen bir karakteri gösteren yeni bir LEGO minifigürü ortaya çıktı. Pakette ayrıca sağ altta bir 2K logosunun yanı sıra “LEGO Games” ifadesinin de yer aldığını gördük. Paketin üzerinde gösterilen karakterin Finnius Dash olarak adlandırıldığı iddia edildi.

Bunların çoğu, bu yeni ortaklığın bir parçası olarak 2K Games’in ilk oyununun Sumo Digital (Sackboy: A Big Adventure, Team Sonic Racing) tarafından geliştirilen bir LEGO futbol oyunu olacağını iddia eden, yılın başlarında yukarıda belirtilen raporla pekala uyumlu.

İddiaya göre bir LEGO açık dünya yarış oyunu da WWE ve NBA stüdyosu Visual Concepts’te geliştirilme aşamasında. Bunun, 2K ve LEGO’nun yakın gelecekte, özellikle de The Game Awards 2022‘nin bu hafta içinde bir duyuru yapmaya hazırlanıp hazırlanmadığını gösterecek olup olmadığı henüz belli değil. Daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.