Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

25 Yıl Sonra Virtua Fighter 3 Yeni Bir Sürüme Kavuşuyor

Virtua Fighter 3 yeni bir sürüme kavuştu. Online odaklı yeni versiyonda çevrimiçi özellikler yer alıyor ve bu yapı atari salonlarına taşınıyor.

İlk çıkışından 25 yıldan fazla bir süre sonra Sega, klasik dövüş oyunu Virtua Fighter 3‘ü Japon atari salonlarına geri getiriyor. Ekip Cumartesi günü yaptığı açıklamada Virtua Fighter 3tb Online‘ın 28 Kasım’da ALL.Net arcade indirme sistemi üzerinden yayınlanacağını duyurdu.

Virtua Fighter 3tb Online, 1997 yılında Virtua Fighter 3’ün geliştirilmiş bir versiyonu olarak piyasaya sürülen Virtua Fighter 3tb’nin üzerine inşa ediliyor. Online sürüm orijinal oyunun dengesini koruyacak ancak adından da anlaşılacağı gibi çevrimiçi savaşlar ve sıralamaları oyunculara sunacak. Oyunun yanı sıra Sega, oyuncuların yeni oyundaki sonuçlarını ve sıralamalarını kontrol edebilecekleri bir web sitesini de yayınlamış durumda.

Virtua Fighter 3 Online Geliyor

Sega’nın dövüş serisi olan Virtua Fighter, 1977 yılındaki çıkışından sonra 2012’de Xbox 360 ve PS3 için piyasaya sürüldü. Ardından 2016′da PS4 için yayınlanan Yakuza 6: The Song of Life oyununda bir mini oyun aracılığıyla yer buldu. Diğer taraftan 2010‘daki Virtua Fighter 5 Final Showdown’dan bu yana seriyi devam ettirecek henüz ana bir oyun yayınlanmadı.

37c10f97 7abc 45f1 95e7 ba0d455c

2021 yılına geldiğimizde Sega, PlayStation 4 için bu oyunun yeni bir versiyonu olan Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown’ı yayınladı. Ultimate Showdown güncellenmiş grafikleri ve yeni çevrimiçi özellikler içeriyor. Ayrıca geliştirme süreci ise Sega AM2 ve Ryu Ga Gotoku Studio’dan bir “all-star ekibi” tarafından yönetildi.

Son olarak yeni sürüm ile ilgili tanıtım fragmanı yayınlandı. Aşağıda izleyebileceğiniz gibi tanıtım fragmanında atari salonu gösterime giriyor ve ardından oyun içi görüntüler karşımıza çıkıyor.

Virtua Fighter 3 tanıtım online fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.