Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

24 Yıldır Beklenen Gladiator 2 Filminden İlk Fragman!

2000 yılındaki efsanevi filmin hikayesini devam ettirecek olan Gladiator 2'den ilk resmi fragman geldi!

Başrolünde Russell Crowe’un olduğu efsanevi Gladiator filmi, tam 24 yıl sonra devam halkası ile geri dönüyor. Yönetmen koltuğunda bir kez daha Ridley Scott‘ın oturduğu ikinci film, uzun zamandır beklenen ilk resmi fragmanı ile nihayet karşımızda. Üç dakikayı aşkın fragmanda yer yer orijinal filmden kesitler görüyoruz.

Paul Mescal‘ın canlandırdığı Lucius Verus ve Marcus Acacius rolündeki Pedro Pascal‘ın yanı sıra tüm görkemiyle Kolezyum’a da son derece etkileyici bir bakış atıyoruz. Büyük ölçekli savaşlar ve arena dövüşleriyle de bolca aksiyon var. Fragman, Lucius ile gergedana binen bir gladyatör arasındaki dövüşü ve Marcus Acacius’un tek başına bir avuç düşmanı alt etmesini gösteriyor.

Gladiator’ün Devam Filmi, 22 Kasım’da Vizyonda

Fragman, Lucius ve Marcus Acacius arasındaki bir dövüşle sona eriyor ve Roma’da bir ayaklanma başlıyor. Mescal ve Pascal’ın yanı sıra Gladiator 2‘de Macrinus rolünde Denzel Washington ve Geta rolünde Joseph Quinn gibi yıldızlarla dolu yeni bir kadro yer alırken, Connie Nielsen Lucius’un annesi Lucilla rolüyle geri dönüyor.

gladiator 2 fragman

2000 yılındaki klasikte Maximus’u canlandıran Russell Crowe ise ne yazık ki devam filminde yer almıyor. Hatırlanacağı üzere ünlü aktörün karakteri zaten ölmüştü, ancak yine de bazı flash back sahnelerle kendisini az da olsa göreceğiz. İlk filmdeki olaylardan birkaç yıl sonra geçen Gladiator 2‘de, Roma İmparatorluğu’nun eski varisi olmasına rağmen köleliğe zorlanan Lucius‘un büyümüş halini izleyeceğiz.

Maximus’un aksine, onu Caracalla (Fred Hechinger) ve Geta’nın yönetimine karşı çıkan bir gladyatör olarak kumlu arenaya çıkarken göreceğiz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri resmi fragman ile başbaşa bırakalım. Gladiator 2, 22 Kasım 2024 tarihinde yalnızca sinemalarda vizyona girecek.

Gladiator 2 Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.