2064: Read Only Memories, Bir Günlüğüne Ücretsiz Oldu

Epic Games Store'dan ilginç bir sürpriz geldi ve 2064: Read Only Memories ücretsiz oldu.

Epic Games Store haftalık dağıttığı ücretsiz oyunlar ile kalbimizi kazandı. Şirket, bugün aniden 2064: Read Only Memories‘ı ücretsiz olarak yayınladı. Oyunu almak için acele edin, ücretsiz oyun fırsatı 29.09.2021 TSİ 07.00’da sona erecek.

Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu haftanın ücretsiz oyunu olan The Escapists’i almayı da unutmayın. Ayrıca önümüzdeki perşembe günü Europa Universalis IV’ün ücretsiz olarak dağıtılacağını da hatırlatmış olalım.

2064: Read Only Memories

2064: Read Only Memories Nasıl Oyun?

2064: Read Only Memories, MidBoss tarafından geliştirilen eski tarz bir siberpunk macera oyunu.

2064: Read Only Memories‘in aksiyonu 2064’te Neo-San Francisco’da geçiyor. Oyunda, Turing adlı bir makineyle karşılaştığında sıkıcı hayatı değişen, çok ünlü olmayan bir gazeteci rolünü üstleneceksiniz. Turing ise, dünyanın bağımsız düşünebilen ilk yapay zekası.

Yapay zekanın yaratıcısı kaçırıldı ve istatistiksel hesaplamalara göre onu bulma şansı en yüksek olan kişi siz olacaksınız. Gazeteci ve makine aynı zamanda metropolün sırlarını ortaya çıkarmak ve dünyanın aldığı yönü etkilemek zorunda kalacak. Yolculukta, Neo-San Francisco’da kilit rol oynayan çok sayıda garip karakterle tanışacaksınız.

Oyunda zamanınızın çoğunu dünyayı keşfetmek, karakterler ile sohbet etmek, eşya toplamak ve akıllı ve çeşitli bulmacaları çözmek için harcadığınız klasik bir macera olacak. Ek olarak oyun, dövüş ve gizlilik sekansları gibi zorluklar da sunacak. Bununla birlikte oyun, önemli miktarda beceriklilik gerektirecek.

Oyunun hikayesi doğrusal değil. Oyun sırasında birkaç farklı karakterle tanışabilirsiniz. Onlarla etkileşim şekliniz ve oyun sırasında aldığınız kararlar arsanın nasıl gelişeceğini önemli ölçüde etkiyecek. Ayrıca, bulmacaların ve zorlukların çoğuna çeşitli alternatif yollarla yaklaşılabileceğinizi de belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol