Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

205 TL Değerindeki Acil Durum Simülatörü Ücretsiz Oldu!

Steam değeri 205 TL olan acil durum simülatörü 911 Operator, Epic Games Store'da tamamen ücretsiz oldu. Türkçe dil destekli oyunu 21 Eylül'e kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games Store, bu hafta son derece eğlenceli bir yönetim – strateji oyununu bedava dağıtıyor. Jutsu Games tarafından geliştirilen 911 Operator, 21 Eylül’e kadar bedelsiz olarak alınabilecek. Oyunu bu tarihten önce kütüphanenize eklediğiniz takdirde istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz. Türkçe dil desteğine sahip olan yapım, Steam’de 205 TL fiyatla satılıyor.

İlk olarak 2017 yılında piyasaya sürülen 911 Operator, temelde bir acil durum simülatörü. Gelen çağrılarla hızla ilgilenmesi gereken bir acil durum görevlisinin rolünü üstleniyorsunuz. Göreviniz sadece çağrıları cevaplamak değil, aynı zamanda durumlara uygun yanıtlar vermenizi gerektiriyor.

911 Operator Oyunu Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Bazen ilk yardım talimatlarını vermek yeterliyken, bazen de bir polis, itfaiye ya da sağlık görevlilerinin müdahalesinin yapılması zorunlu olabiliyor. Bu noktada ilgili birimleri doğru bir planlama ve zamanlama ile yönlendirmeniz hayati bir önem taşıyor. Bir nevi Arka Sokaklar dizisinin oyun versiyonu diyebiliriz.

epic games ücretsiz 911 operator

Oyunda Ankara ve İstanbul dahil onlarca şehir, karşılaşılacak 140’tan fazla rapor türü, gerçek çağrılardan esinlenilen 50’den fazla kaydedilmiş diyalog, gerçek ilk yardım talimatları ve daha birçok özellik bulunuyor. Steam’de Türk oyuncuların yaptığı yorumlar, Türkçe çevirinin çok başarılı olduğunu gösteriyor.

Haftanın Epic Games ücretsiz oyunu 911 Operator, 21 Eylül Perşembe saat 18:00‘a kadar alınabilir. Tek yapmanız gereken bu sayfaya girmek ve sağ taraftaki Yükle butonuna tıklamak. Bu sayede oyun kalıcı olarak Epic kütüphanenize eklenecektir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.