Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2024’ün İlk Haftalık Epic Games Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı

Epic Games Store, 2024 yılında da haftalık ücretsiz oyunlar vermeye devam edecek. Mağazanın bu sene dağıtacağı ilk iki oyun belli olmuş gibi gözüküyor.

Steam ile birlikte günümüzün en popüler çevrimiçi oyun mağazalarından biri olan Epic Games Store, Yılbaşı Tatili kampanyasını çok yakında tamamlayacak. Sepette ekstra yüzde 33 indirim kuponun da olduğu dev indirim, 10 Ocak’a kadar sürecek.

Bilindiği üzere bu süre zarfında bir gizemli oyun promosyonu gerçekleşti. 17’inci ve son ücretsiz oyun bugün saat 19:00’da erişime açılacak. Tahminlere göre bu yapım, Marvel’s Guardians of the Galaxy olacak. Sızıntı denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Billbill-kun, Epic Games Store’un 2024 yılında da haftalık ücretsiz oyunlar vermeye devam edeceğini söyledi.

2024’ün İlk Ücretsiz Oyunu Sail Forth Olacak

2024 epic games ücretsiz oyun

Bununla da kalmayan ünlü tipster, 11 – 18 Ocak tarihleri arasında dağıtılacak ilk iki bedava yapımı da açıkladı. Sızıntıya göre açılışı yapacak oyun Sail Forth olacak. Festive Vector tarafından geliştirilen bağımsız oyun; kendine özgü hayvanlara, bitki örtüsüne, dost canlısı sakinlere ve korkutucu düşmanlara sahip adacıkları keşfettiğiniz bir keşif macerası sunuyor.

Korsanlarla mücadele etmek için silahlar satın alabilir, devasa istiridyeleri açarak ve gemi enkazlarını yağmalayarak filonuzun hazinesini doldurabilir ve mürettebatınızı geliştirebilirsiniz. Billbill-kun’a 18 – 25 Ocak tarihleri arasında sunulacak diğer ücretsiz oyun ise LOVE olacak. Zorlu platform oyununda her biri kendi zorlukları ve engelleri olan 16 seviye var. Özel yeniden doğma sistemi, rekabetçi puanlama ve seviye oluşturma özelliği, platform oyunlarından hoşlanan oyuncuların ilgisini çekebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.