Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2023 Yılında Pornhub’ta En Çok Aratılan Oyunlar

2023 yılında yetişkin içerik sitesi Pornhub'ta en çok aratılan oyunlar belli oldu. Zirvede, popüler battle royale oyunu Fortnite var.

Dünyanın en çok ziyaret edilen yetişkin içerik platformu Pornhub, her yıl olduğu gibi bu sene de en çok aratılan oyunları açıkladı. Her geçen yıl büyüyen oyun dünyası, yalnızca bilgisayar, konsol veya mobille sınırlı kalmıyor. Sektörün dokunduğu en büyük alanlardan biri de porno endüstrisi. Yetişkinlere yönelik içerik üreten pek çok web sitesinde video oyun karakterlerinden ilham alan cosplay videolar bulunuyor.

Pornhub’ın paylaştığı verilere göre 2023 yılında en çok aratılan oyun, Fortnite oluyor. Epic Games’in battle royale’i geçtiğimiz yıl da zirvedeydi. Onu, sırasıyla Overwatch ve Minecraft takip ediyor. İlk 10’daki diğer oyunlar arasında Pokemon, Atomic Heart, Genshin Impact, Resident Evil, Valorant, Mortal Kombat ve League of Legends bulunuyor.

Bu Yıl Pornhub’ta En Çok Aratılan Oyunlar

pornhub oyunlar 2023

Öte yandan listedeki en büyük sıçramayı Super Mario yapıyor. Geçtiğimiz yıla kıyasla tam 15 basamak birden yükselen oyun, Pornhub’ta en çok aratılan oyunlardan biri oluyor. Nintendo’nun ikonik evreni, bu sene beyaz perde uyarlamasıyla izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Görünüşe göre cosplay’leriyle Pornhub platformunda da epey popüler olmuş.

Mario dışında God of War, The Witcher, Red Dead Redemption ve The Legends of Zelda gibi oyunlar da Pornhub kullanıcıları tarafından yoğun olarak aratılmış. Geçtiğimiz yıllarda olmayıp da bu sene listeye giren iki oyun var: Atomic Heart ve Baldur’s Gate 3. Özellikle Rus oyun geliştiricisi Mundfish’in imzasını taşıyan Atomic Heart cosplay videolarının epey ilgi çektiği görülüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.