2019’un Haziran Ayında En Çok Satan Oyun Super Mario Maker 2 Oldu!

Haziran ayında en çok satan oyunlar hangileri?

Birbirinden kaliteli oyunların çıkmaya devam ettiği şu günlerde en çok satan oyunlar listesi de sürekli olarak değişiyor. Geçtiğimiz aylarda lansmana çıkan Super Mario Maker 2 gelen haberlere göre Haziran ayında en çok satan oyun olmuş.

28 Haziran 2019’da lansmana çıkan Super Mario Maker 2 günümüzde Nintendo Switch platformunda oynanmaya devam ederken oyunun oldukça başarılı satış rakamlarına da imza attığı biliniyor. Super Mario serisinin en yeni oyunu olarak Haziran ayının son günlerinde lansmana çıkan yapım, gelen haberlere göre Haziran ayının en çok satan oyunu olmuş.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Nintendo Switch geçtiğimiz ay ABD’de en çok satan oyun konsolu olmuş. Buna ek olarak Haziran ayının son günlerinde yayınlanan Super Mario Maker 2’de 3 günlük süreçte milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştirerek Haziran ayının en çok satan oyunu olmuş. Habere göre belirtilen bu bilgi oyunun kutulu satışlarını kapsıyormuş. Yani dijital sürümde gerçekleştirilen satışları kapsamıyormuş.

Yayınlanan listesinin ikinci sırasında ise Crash Team Racing: Nitro Fueled yer alırken, üçüncü sorada da 2019 model dövül oyunu olan Mortal Kombat 11 bulunuyor.

Haziran 2019’da En Çok Satan Oyunlar

 1. Super Mario Maker 2*
 2. Crash Team Racing: Nitro Fueled
 3. Mortal Kombat 11
 4. Grand Theft Auto V
 5. Minecraft***
 6. Super Smash Bros. Ultimate*
 7. Marvel’s Spider-Man
 8. NBA 2K19
 9. Mario Kart 8*
 10. Days Gone
 11. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
 12. Red Dead Redemption II
 13. The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
 14. MLB 19: The Show
 15. Call of Duty: Black Ops IIII**
 16. Tom Clancy’s The Division 2**
 17. New Super Mario Bros. U Deluxe*
 18. Assassin’s Creed: Odyssey
 19. Super Mario Party*
 20. God of War 2018

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol