2019 Steam Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı!

Steam yaz indirimleri 25 Haziran'da başlayacakmış.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Günümüzün en büyük dijital oyun mağazalarından birisi olan ve bilgisayar platformu oyuncuları tarafından yıllardır kullanılan Steam, 2019 yılında da yine birbirinden önemli oyunları uygun fiyatlar ile oyuncular ile buluşturmaya devam ediyor.

blank

Dünya genelinde geniş kitleler tarafından kullanılan Steam birbirinden önemli oyunları bilgisayar platformu oyuncuları ile paylaşmaya devam ederken indirimler ile de oyuncuların yüzlerini güldürüyor. Her yıl olduğu gibi 2019 yılında da Steam birbirinden güzel indirimler ile oyunları cazip fiyat etiketleri ile oyunculara sunacak. Her yıl düzenli olarak yaz indirimleri yapan Steam, 2019 yılı içinde birşeyler planlarken yaz indirimlerinin ne zaman yapılacağı internete sızdırıldı.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre 2019’un Steam yaz indirimleri 25 Haziran’da başlayacak ve 9 Temmuz’da sona erecekmiş. Geçtiğimiz yıllarda dünyaca ünlü yayıncı ve geliştiriciler yaz indirimleri kapsamında yüzde 80’e varan indirimler ile oyunlarını, oyunculara sunmuştu. 2019 yılında da geleneğini değiştirmeyecek olan Steam, 25 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında oyuncuların yüzünü güldürecek. Belirtilen tarihlerde hem yeni hem de eski yüzlerce oyun cazip fiyat etiketleri ile oyunculara sunulacak.

PC Gamer yaptığı bu habere SteamDB ve SteamCN üzerinden elde ettiği bilgiler ile ulaşmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol