Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

20 Yıl Ardından Keanu Reeves’li Constantine 2’ye Yeşil Işık!

Warner Bros.'un bir başka ilginç hamlesi ile şirket, Keanu Reeves'in başrol oynadığı Constantine filminin devamı için yeşil ışık yaktı.

Constantine 2 için resmi olarak devam onayı verildi. Discovery ile birleşme gerçekleştiğinden bu yana Warner Bros. için gerçekten garip birkaç ay oldu. Şirket, süper kahraman film bloğunu yeniden düzenledi, filmleri rafa kaldırdı ve şimdi 17 yıl sonra Keanu Reeves’in oynadığı kült filmin devamı için yeşil ışık yaktı.

Deadline, stüdyonun doğaüstü süper kahraman gerilim filmi için bir devam filmi geliştirdiğini ve orijinal filmle ilk yönetmenlik denemesini yapan yıldız Reeves ve yönetmen Francis Lawrence ile grubu yeniden bir araya getirdiğini bildirdi. Lawrence, dört orijinal Açlık Oyunları filminden üçünü yönetti ve gelecek yıl bağlantılı bir filmin yönetmenliğini üstlenecek.

Constantine 2 İçin Yeşil Işık Yandı

Constantine

Oscar ödüllü Batman filmi mezunu Akiva Goldsman, J.J. Bad Robot’tan Abrams ve Hannah Minghella. Abrams’ın HBO Max için bir Hellblazer televizyon programı geliştirdiğini belirtmek ilginç ancak bu proje de en azından şimdilik rafa kaldırılmış gibi görünüyor.

Constantine 17 yıl önce yayınlandığında, John karakteri DC panteonunun daha az bilinen üyelerinden biriydi ancak o zamanlar en uzun soluklu Vertigo Comics serisine sahipti. Tam 150 milyon dolarlık bütçesi olan bir başka 2005 çizgi roman filmi Batman Begins ile karşılaştırıldığında, 85 milyon dolarlık mütevazı bir bütçeye karşı dünya çapında 230 milyon doların üzerinde hasılat elde etti.

Keanu Reeves‘in filminden bu yana John, 2014’te kendi solo televizyon dizisinde tanıtılan ve sonunda CW’nin The Flash’ı ile kesişecek olan Matt Ryan tarafından canlandırıldı. Ayrıca birkaç DC animasyon filmi ve HBO Max’teki Harley Quinn şovu aracılığıyla Constantine’in sesini sağladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.