1907 Fenerbahçe Espor’un Rakipleri Belli Oldu!

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye de düzenlenen League of Legends Türkiye Büyük Finali'nde şampiyon olan 1907 Fenerbahçe Espor, Çin'de gerçekleştirilen Dünya Şampiyonasına adını yazdırmayı başarmıştı. Çin'de gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan 1907 Fenerbahçe Espor'un rakipleri belli oldu.

Geçtiğimiz haftalarda ülkemizde düzenlenen League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyon olarak Çin’de gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonasına adını yazdıran 1907 Fenerbahçe Espor’un rakipleri belli oldu.

LOL dünya şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan 1907 Fenerbahçe Espor, bir üst tura çıkabilmek için Hong Kong Attitude ve Rampage ile mücadele edecek. TBF Şampiyonu ünvanıyla ülkemizi temsil edecek olan 1907 Fenerbahçe Espor çekilen kura sonucunda D Grubuna düştü. Ülkemiz temsilcisinin düştüğü grup içerisinde ki rakiplerinden birisi olan Hong Kong Attitude, LMS bölge 3.’sü ünvanına sahip.

Hong Kong Attitude, LMS ligini 6.sırada tamamlamasına rağmen, finallere kalarak favori olarak gösterilen rakiplerini yenmiş ve bölgesinden Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan 3 takımdan birisi olmuştur. Diğer takımlardan farklı bir oyun tarzına hakim olan Rampage ise uluslararası turnuvalarda pekte başarılı olamasa da rakipleri için her zaman bir tehdit olmuştur.

Dünya Şampiyonasın da ülkemizi temsil edecek olan 1907 Fenerbahçe Espor’un ilk hedefi grubu ilk sırada tamamlamak. Temsilcimiz eğer grubunu 1.sırada tamamlarsa başka bir grubun 2.’siyle, grubunu 2.’nci Tamamlarsa başka bir grubun 1.’siyle mücadele edecek.

Çin’de gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonası 23 Eylül’de yapılacak olan ön eleme maçlarıyla başlayacak. Ülkemizi temsil edecek olan 1907 Fenerbahçe Espor’un maç takvimi önümüzde ki günlerde belli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol