1907 Fenerbahçe Espor, Grup Aşamasında İlk Maçına Mağlubiyetle Başladı!

1907 Fenerbahçe Spor takımı bu sabah 10:30'da Royal Never Give Up takımı ile karşı karşıya geldi. Temsilcimiz grup aşamalarına yenilgiyle başladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Çin’de düzenlenen League of Legends Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil eden 1907 Fenerbahçe Espor, bu sabah 10:30’da Royal Never Give Up ile ilk grup maçını yaptı.

Temsilcimiz dünyanın en iyi 16 takımı arasına girerek bizleri gururlandırmış ve Espor dünyasında büyük bir başarıya imza atmıştır. Ön eleme birinci eleme turunda Rampage ve Hong Kong Attitude karşısında galibiyet alan temsilcimiz, ikinci ön eleme turunda Team One ile karşı karşıya gelmişti. Team One engelini de zorlanmadan aşan temsilcimiz dünyanın en iyi 16 takımı arasına girerek bizlerin yüzünü güldürmüştü.

Bu sabah saat 10:30’da Royal Never Give Up ile karşı karşıya gelen temsilcimiz, grup aşamalarına 1 – 0 mağlubiyetle başladı. Temsilcimizin resmi Twitter hesabından verilen bilgi ile 1907 Fenerbahçe Espor grup aşamalarına kötü bir başlangıç yaptı.

Royal Never Give Up maçı başlamadan önce 1907 Fenerbahçe Espor oyuncuları; “ Yensek de yenilsek de elimizden geleni yapacağız, kimsenin şüphesi olmasın” dediler. Temsilcimiz umarız grup aşamalarında başarılı olur ve bizleri gururlandırmaya devam eder.

Turkmmo olarak temsilcimiz olan 1907 Fenerbahçe Espor’a başarılar dileriz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol