1907 Fenerbahçe Espor Dünya Şampiyonası Eleme Mücadelesine Bugün Başlıyor!

LOL Türkiye Şampiyonu olan 1907 Fenerbahçe Espor, Dünya Şampiyonası Ön Eleme maçlarına bugün başladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Temsilcimiz olan 1907 Fenerbahçe Espor, geçtiğimiz ay League of Legends Türkiye şampiyonu olarak kupayı kaldırmıştı. Türkiye Şampiyonu olarak adını Dünya Şampiyonasına yazdıran 1907 Fenerbahçe Espor’un ön eleme mücadelesine bugün başlayacak.

Geçtiğimiz haftalarda kura çekimi ile D grubuna düşen temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor’un rakipleri Hong Kong Attitude ve Rampage olmuştu. Yaptığımız haberler ile sizlere temsilcimizin maç fikstürünü paylaşmış ve ilk karşılaşmaların 25 Eylül’de başlayacağını söylemiştik.

Bugün yapılacak olan maçlarda temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor, ilk aşamada grubun ilk iki sırasında kendine yer bulmak için Hong Kong Attitude ve Rampage ile karşılaşacak. 2017 Türkiye Büyük Finali Şampiyonu olan 1907 Fenerbahçe, Çin’de olan mücadelesinde 4 maç sonunda grubu lider tamamlamaya çalışacak.

Temsilcimizin bugün 11:00’de başladığı ilk maçında LMS’nin iddialı temsilcisi Hong Kong Attitude ile karşılaşıyor. Temsilcimizin diğer rakibi olan Rampage ile olan maçı bugün saat 13:00’te başlayacak. 1907 Fenerbahçe Espor’un yarın ki maçları saat 10:00 ve 12:00’da başlayacak. Temsilcimiz grubunda ilk ikiye kaldığı taktirde Şampiyonaya devam edebilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol