1907 Fenerbahçe 2020 Kış Mevsimi Şampiyonu Oldu

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi şampiyonu belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi tamamlandı. Final maçının ardından Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi şampiyona belli oldu.

blank

Bugün oynanan Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi Final karşılaşması sonucunda şampiyon belli oldu. fastPay Wildcats’i final karşılaşmasında 3-0 yenmeyi başaran 1907 Fenerbahçe, üçüncü kez mevsim şampiyonu oldu.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi, bugün oynana final karşılaşması ile sona erdi. Ligin başlamasıyla birlikte favori olarak görülen 1907 Fenerbahçe, oldukça dominant bir seri ile şampiyon olmayı başardı.

Son şampiyon olan 1907 Fenerbahçe, lig aşamasını birinci olarak tamamladıktan sonra Team Aurora’yı eleyerek kendilerini son aşamaya atmayı başarmıştı. Finalde eşit bir mücadele izlemeyen isteyen izleyicilerin hayalleri ise suya düştü. 1907 Fenerbahçe seriyi 3-0 kazandı.

Kaybeden taraf olan fastPay Wildcats ise, beklentilerin altında bir performans sergiledi. Ligin ikinci yarısıyla birlikte muhteşem bir ivme yakalayan fastPay Wildcats, rakiplerini domine ederek finale kadar çıkmayı başardı. Çevrimiçi müsabakalara geçiş yapıldığından beri sadece Akademi Ligi’nde sadece 1 maç kaybeden fastPay Wildcats’in final karşılaşmasında daha fazla varlık göstermesi bekleniyordu.

Final karşılaşmasının öne çıkan iki oyuncusu ise Blue ve HiRit oldu. Bu ikili hem ortaya koydukları mekanikleri hem de üzerlerine gelen çok sayıda rakibe tek başlarına karşı koymaları sayesinde final karşılaşmasını kazandırmayı başardı. 2020 Kış Mevsimi’nin şampiyonu 1907 Fenerbahçe oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol