16 GB RAM Kapasiteli Black Shark 3 Modelinin Ekran Detayları Belli Oldu

Xiaomi Black Shark 3 ekranıyla görsel ziyafet sunacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Xiaomi’nin oyun odaklı akıllı telefonu Xiaomi Black Shark 3 modelinin özellikleri netleşmeye başladı. 16 GB RAM ile birlikte gelecek olan modelin ekran detayları belli oldu.

Xiaomi’nin üst seviye oyun odaklı akıllı telefonu Black Shark 3 modeli güçlü özelliklerinin yanında yüksek performanslı ekranıyla da dikkat çekecek. Xiaomi Black Shark 3 modeli ile ilgili ortaya çıkan son bilgi akıllı telefonunu 16 GB RAM ile birlikte geleceği yönündeydi. 2K çözünürlüğe sahip 90 Hz ekran yenileme hızına sahip bir ekran ile birlikte geleceği aktarılan Black Shark 3 modelinin daha yüksek performanslı ekran ile birlikte gelebilir.

Son sızıntıya göre Black Shark 3 modeli, 120 Hz ekran yenileme hızına sahip bir ekran ile birlikte gelecek. Daha iyi bir ekran tazeleme hızı sunacak olan bu ekran, kullanıcıların tercihlerine göre 60 Hz ile 90 Hz arasında değiştirilebilecek. Kullanıcılar ayrıca ekranın çözünürlüğünü 1080 piksel çözünürlüğünde ya da 2K çözünürlük arasında değiştirebilecek.

Black Shark 3 Özellikleri

Tasarım özellikleri şimdilik bilinmeyen Black Shark 3 modelinin gücünü Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinden alması bekleniyor. Snapdragon 865 işlemcili 16 GB RAM’e sahip olacak olan Black Shark 3 modeli aktif hava soğutma özelliğine sahip olacak. 4.700 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek olan Xiaomi Black Shark 3 modelinin 30W hızlı şarj desteği sunacağı da gelen bilgiler arasında.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol