Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

150 TL Değerindeki Vermintide 2 Steam’de Ücretsiz Oldu (Kalıcı)

Steam'de 150 TL'lik Vermintide 2 oyunu ücretsiz oldu. Bu fırsatı kaçırmayın ve sınırsız kullanabileceğiniz ücretsiz oyunu hemen alın.

Fatshark tarafından geliştirilen ve değeri 150TL olan Vermintide 2, Steam’de ücretsiz oldu. Sınırlı bir süre sonra sone erecek bu kampanyayı kesinlikle kaçırmayın. Çünkü oyunu ücretsiz aldığınızda artık sınırsız bir şekilde size ait olacak. Bugünden 7 Kasım’a kadar Warhammer Vermintide 2’nin ücretsiz bir kopyasını edinebilirsiniz.

Vermintide 2, Left 4 Dead formülüne benzer bir mekaniğe sahip. Ancak temel fark, bu oyunda zombiler yerine Warhammer evreninden çeşitli yaratıklar var. Takım tabanlı bir kooperatif fantezi oyunu olan bu yapım, bolca aksiyon içeriyor. Şeytani ve yıkıcı Chaos ordusu ile ardı arkası gelmeyen Skaven çeteleri güçlerini birleştirecek. Bu devasa tehdidi ortadan kaldırmak için gelecek olan 5 kahramandan biri siz olacaksınız. Ve katliamlardan sağ kurtulabilmek için takımınızı yanınıza alarak savaşacaksınız.

Vermintide 2 Ücretsiz Bir Güncelleme de Alacak

Vermintide 2

Normal fiyatlara bakıldığında da oyun, gerçekten parasına değecek bir yapım. Warhammer 40,000: Darktide çıkış tarihi oldukça yaklaştı. Bu yüzden bu oyunun ücretsiz verilmesi oldukça iyi bir PR oldu. Ayrıca bu sene ilk Vermintide’ın yedinci yıldönümü. Bu yüzden geliştirici, oyunculara ücretsiz oyun hediye ederek bir nevi kutlama yaptı.

Ücretsiz promosyonun ardından oyun, 8 Kasım’da ücretsiz bir güncelleme alacak. Ücretsiz promosyondan yararlananlar için de bu güncelleme oldukça iyi olacak. Çünkü oyuna yeni varlıklar ve yeni yollar eklenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.