Wolfteam

MMOFPS
Takip Et
7.5

İyi

6

Kullanıcı

100.000 TL Ödüllü Wolfteam Turnuvası Duyuruldu!

Wolfteam'in 100.000 TL ödüllü turnuvası 30 Ocak'ta başlayacak.

Ülkemizde ve dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Wolfteam yine oyuncuların yüzünü güldürecek bir turnuva duyurdu.

Yarıyıl tatilinin başlamasına yönelik Netmarble Türkiye Wolfteam oyuncularının yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. 30 Ocak’ta oyunculara sunulacak olan turnuvanın ödül havuzu tam 100.000 TL olacak. 2 arkadaşı ile takım kuran geniş Wolfteam oyuncuları bu turnuvada 100.000 TL için mücadele edecek ve yeteneklerini sergileyecekler. Yeteneklerine güvenen oyuncular iki arkadaşı ile birlikte kuracakları takım ile online olarak turnuvada boy gösterecek ve 100.000 TL ödülün sahibi olmaya çalışacaklar.

Takımlarını kurmayı başaran oyuncular 11 Ocak’tan itibaren turnuva için kayıt yaptırabilecekler. Turnuvanın kayıtları 28 Ocak’ta sonra erecek ve 30 Ocak’ta nefes kesen turnuva başlayacak. Tatil döneminde oyunculara eğlenceli anlar yaşatacak olan turnuva rekabet dolu maçlara da ev sahipliği yapacak.

100.000 TL ödüllü turnuva hakkında Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, “Yarıyıl tatilinde başlatacağımız bu özel turnuva ile Wolfteam tutkunlarına eğlenceli bir turnuva tecrübesi sunuyoruz. Arkadaşlarına güvenen oyuncular hem Wolfteam tarihine adlarını yazdırma hem de 100 bin TL ödülü kazanma fırsatına sahip olacak. Şimdiden tüm oyunculara güzel bir tatil ve turnuvada başarılar diliyorum.” dedi.

Dileyen oyuncular buradan turnuvaya kayıt olabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol