Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

100.000 TL Ödüllü LoL 10. Yıl Topluluk Turnuvaları Başlıyor!

League of Legends’ın 10. Yılına özel toplam 100.000 TL ve yüzlerce Usta İşi Sandık Seti’nden oluşan ödül havuzuna sahip topluluk turnuvaları başlıyor.

Türkiye’deki sunucularını ilk olarak 2012 yılında açan efsanevi MOBA oyunu League of Legends, ülkemizdeki 10’uncu yılını kutluyor. Geliştirici Riot Games, bu özel kilometre taşı şerefine toplam 100.000 TL ve yüzlerce Usta İşi Sandık Seti’nden oluşan ödül havuzuna sahip topluluk turnuvaları düzenliyor. 24 Eylül – 16 Ekim tarihleri arasında hafta sonları gerçekleşecek 128 slotlu 4 ayrı turnuva, takımınızla beraber kıyasıya bir rekabet yaşamanızı sağlayacak.

1. takım, 10.000 TL, 2. takım 7.000 TL, 3. takım 5.000 TL ve 4. takım 3.000 TL kazanacak. 5, 6, 7 ve 8. basamakları alan ekipler ise 35 Usta İşi Sandık Seti alacaklar. LoL 10. Yıl Topluluk Turnuvaları’nın ödülleri Trendyol Cüzdan kodu olarak verilecek. Hediye kodu, turnuvanın sonlanmasının ardından 30 gün içerisinde kazananlara ulaştırılacak. Verilen League of Legends kodu, Trendyol cüzdan hesabı üzerinden etkinleştirilecek.

10. Yıla Özel LoL Topluluk Turnuvaları Başlıyor

lol 10. yıl topluluk turnuvaları

Peki, turnuva formatı nasıl olacak? Kayıtların tamamlanmasının ardından takımlar tek bir turnuva ağacına yerleştirilecek. Karşılaşmalar yarı finale kadar tek maç üzerinden, yarı final, final ve 3.lük karşılaşmaları ise 3 maç üzerinden olacak. Her turnuva 2 gün sürecek. Turnuvaların ilk gününde yarı finale kadar (son 4 takım) turnuva ağacında ilerlenecek, ikinci günde yarı final, final ve 3.lük karşılaşmaları oynanacak. Karşılaşmalar her gün için saat 12.00’de başlayacak. Kayıtların kapanmasının ardından oyuncu değişikliği yapılamayacak.

Turnuvaya katılım için oyuncuların en az 30 Level League of Legends hesabı ve hesap içerisinde en az 20 şampiyona sahip olmaları gerek. Turnuva Türkiye sunucusunda oynanacak. Turnuvaya 2022 yılı içerisinde Şampiyonluk Ligi’nde 5 veya daha fazla karşılaşmaya çıkmış oyuncular katılamayacaklar. Ayrıca uygunsuz takım adlarıyla kayıt olan takımlar turnuvaya dahil edilmeyecek.

LoL 10. Yıl Topluluk Turnuvaları’nın kurallarına, katılım şartlarına, tarihlere ve kayıt formuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.