Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

10. Yıl Dönümünü Kutlayan Google Play Logosunu değiştirdi

Google'ın uygulama keşfetme adına kurulmuş markası Google Play, 10. yılına özel logo değişikliği yaptı. Yeni logo, Google Chrome renkleriyle uyumlu olarak tasarlandı.

Google Play, 10. yıl dönümünü kutlamak için bugün yeni bir logo kullandı. Google, Google Play logosunun genel şeklini biraz değiştirdi ancak en dikkat çekici değişiklikler; Google’ın diğer birçok hizmeti için kullandığı yeşil, sarı, mavi ve kırmızı tonlara nazaran daha az canlılık oldu. Bu farklılık, aslında bu yılın başlarında güncellenen yeni Chrome logosunun devamı niteliğini taşıyor.

Google Başkan Yardımcısı Tian Lim, “Google’ın büyüsünü daha iyi yansıtan ve Arama, Asistan, Fotoğraflar, Gmail ve daha pek çok yararlı ürünümüz tarafından paylaşılan marka bilinciyle eşleşen yeni bir logo sunuyoruz.” dedi. Yeni logo ve ikon, uygulamanın 10 yılını kapsıyor.

Google Play Kullanıcılarına Ekstra Puan Veriyor

Google Play

Lim, “On yılın ardından, 190’dan fazla ülkede 2,5 milyardan fazla insan; uygulamaları, oyunları ve dijital içerikleri keşfedip indirebilmek için her ay bizi tercih ediyor.” dedi. Ardından açıklamalarına devam eden başkan yardımcısı: ‘‘Ve 2 milyondan fazla geliştirici, işlerini kurmak ve dünyanın dört bir yanındaki insanlara ulaşmak için bizimle birlikte çalışıyor.” diye ekledi.

Google Play‘in 10. yılını kutlamak için Google, ayrıca uygulama puanlama konusunda ekstra bir destek sunuyor. Puan artırıcıyı etkinleştirirseniz, çoğu uygulama içi öge dahil olmak üzere satın alma işlemlerinde 10 kat puan kazanırsınız. Böylelikle şirketin 10. yıl kutlamasından sizler de ödüllerinizi alabilirsiniz. Ancak bu özellik, tüm ülkelerde farklılık gösterebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.