Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


1 Milyon Dolar Ödüllü Fortnite Winter Royale Turnuvası’nın Ön Elemeleri 24 Kasım’da Başlayacak!

Fortnite Winter Royale Turnuvası ile 1 milyon dolar ödül dağıtacak.

Günümüzün en çok oynanan hayatta kalma oyunu olarak adından söz ettiren Fortnite, yeni bir turnuva müjdesi verdi.

Tüm Fortnite oyuncularının katılımına açılan Winter Royale Turnuvası ön eleme maçlarını 24 Kasım’da başlatacak. Dünya çapında 125 milyon oyuncu tarafından oynanan başarılı yapım, yeni bir turnuva ile yine oyuncularına ödüller dağıtacak. Dünyada adeta bir fenomen haline gelen Fortnite, 1 milyon dolar ödül havuzu ile oyuncuların yüzünü güldürecek. İki aşamada gerçekleştirilecek olan turnuva tüm Fortnite oyuncularına açık olacak. Turnuvanın ilk aşaması olan ön eleme maçları 24 Kasım Cumartesi günü başlayacak.

Epic Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Fortnite, diğer bir yandan da rekabetçi oyun moduna yönelik teknik gelişmeler alacak. Yapılan bu turnuva ile oyuncular yeni değişiklikleri test edebilecekler. Winter Royale turnuvası geliştirici firmanın önümüzdeki yıl yapmayı planladığı Fortnite Dünya Kupası için de bir hazırlık niteliği taşıyacak. Dünya Kupası içinde ön eleme maçları düşünen Epic Games, bu fikri ilk olarak Winter Royale turnuvasında deneyecek.

Winter Royale Turnuvası iki aşamada gerçekleşecek. Bu aşamalar Winter Royale Elemeleri ve Winter Royale Finali olarak duyuruldu. Turnuvadaki amaç en yüksek puanı elde ederek finale kalmak olacak. Elemeler boyunca oyuncuların çeşitli maçlarda elde ettikleri en yüksek puanlar değerlendirilecek.

Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerinde en yüksek puanı alan ve turnuvaya katılan oyuncular kendi bölgelerindeki Winter Royale turnuvasında boy gösterecekler. Bu turnuvanın ödülü de tam 1 milyon dolar olacak.

Maç Tarihleri

  • Winter Royale Elemeleri (Herkese Açık):11.2018 – 25.11.2018
  • Avrupa Winter Royale Finali:11.2018 – 01.12.2018
  • Kuzey Amerika Winter Royale Finali:12.2018 – 12.12.2018

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol