Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

1.407 TL Değerindeki PS Plus Kasım 2023 Oyunları Açıklandı

Sony, Kasım ayında PS Plus Essential üyelerine verilecek üç adet yeni ücretsiz oyunu açıkladı.

Sony, PS Plus Essential Kasım 2023 oyunlarını duyurdu. Yeni oyunları talep etmeden önce, 6 Kasım Pazartesi gününe kadar The Callisto Protocol, Farming Simulator 22 ve Weird West’i kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Bu saydığımız üç oyun, 7 Kasım 2023 Salı gününden itibaren yerini yeni üç oyuna bırakacak. Gelin, bu ayın ücretsiz oyunlarına bir göz atalım.

Toplam değeri 1.407 TL olan Mafia II: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers ve Aliens Fireteam Elite ücretsiz olacak. Yarı açık dünya bir yapıda olan efsanevi mafya oyunu, oyunculardan pek olumlu eleştiriler almayan ancak oynaması keyifli olan bir asimetrik çok oyunculu avlama oyunu ve Alien evreninde geçen co-op aksiyon ile bu ayın oyunları oldukça çeşitli.

PS Plus Kasım 2023 Oyunları

PS Plus Kasim 2023 Oyunlari
  • Mafia II: Definitive Edition (PS4)
  • Aliens: Fireteam Elite (PS5, PS4)
  • Dragon Ball: The Breakers (PS5, PS4)

Tam 13 yıl önce çıkan mafya oyununun yeniden düzenlemesi olan Mafia II: Definitive Edition ile organize suçun altın çağında bir gangsterin hayatını yaşayabilirsiniz. Savaş kahramanı Vito Scaletta’nın hikayesini her oyuncunun mutlaka deneyimlemesi gerek.

Çevrimiçi asimetrik aksiyon oyunu olan Dragon Ball: The Breakers, 7 sıradan insan ve onları avlayacak ve oyun sırasında durdurulamaz bir güce dönüşecek olan üstün güçlü karakterlerden saklanmaya çalışıyor. Dead by Daylight gibi oyunlara bir alternatif arıyorsanız, göz atabilirsiniz.

Alien evreninde geçen üçüncü şahıs nişancı oyunu Aliens: Fireteam Elite PS Plus Kasım 2023 oyunlarının sonuncusu. Bu yapımda arkadaşlarınızla birlikte çeşitli yaratıkları avlayabilirsiniz. Bu da Left 4 Dead’in izinden giden bir yapım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.