Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

1.200 Liralık Need for Speed Unbound Steam’de Ücretsiz Oldu!

Electronic Arts tarafından yayımlanan yarış oyunu Need for Speed Unbound ve kule savunması türündeki Legion TD 2, kısa süreliğine Steam'de ücretsiz oldu.

Steam’de bu hafta sonu iki oyun ücretsiz. Electronic Arts tarafından yayımlanan Need for Speed Unbound ve Legion TD 2, 24 Temmuz Pazartesi saat 20:00’a kadar denemeye açık olacak. Keyif almanız halinde her iki oyunu da daha uygun fiyatlardan hesabınıza kalıcı olarak ekleyebileceksiniz.

Normalde 1.200 TL gibi oldukça yüksek bir fiyata satılan Unbound, yüzde 70 indirimle 360 TL’ye düştü. AutoAttack Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan çok oyunculu ve tek oyunculu kule savunma oyunu Legion TD 2 ise 149 TL’den 96 TL’ye geriledi. Her iki promosyon da 27 Temmuz’a kadar geçerli olacak.

Bunun kısa süreli bir ücretsiz erişim fırsatı olduğunu bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Oyunları yalnızca 24 Temmuz‘a kadar indirip oynayabileceksiniz. Bu tarihten sonra kalıcı olarak erişmek için satın alma yapmanız gerekiyor. Bu arada Need for Speed Unbound‘un Steam ve Xbox Game Pass’teki EA Play abonelerine zaten ücretsiz olduğunu belirtelim.

NFS Unbound ve Legion TD 2 Steam’de Ücretsiz

unbound steam ücretsiz

Criterion Games imzalı yarış oyununda yeterli parayı kazanarak haftalık elemelere girebilir, rakiplerinizi alt edebilir, polisleri sürüş beceriniz ve kurnazlığınızla yenerek, sokak yarışlarına damga vurabilirsiniz. Hassas modifiyeli özel arabalarla garajınızı doldurarak, eşsiz tarzınızla, özel kıyafetlerle ve A$AP Rocky ile AWGE imzalı oyun müzikleriyle aksiyona dalabilirsiniz.

Haziran ayında yayımlanan Need for Speed Unbound Volume 3 güncellemesi ile birlikte yeni yarışlar, çalma listeleri, tecrübe puanı kazandıran günlük ve haftalık yeni mücadeleler, kozmetik eklentiler, modifiye imkanları ve Geleceğe Dönüş’ün efsanevi aracı 1981 model DMC Delorean gibi yeni araçlar oyuncularla buluşmuştu.

Steam’deki bir diğer ücretsiz oyun olan Legion TD 2 ise düşman dalgalarına karşı savunma yaptığınız ve rakibin kralını sizinki yıkılmadan yok etmeye çalıştığınız kule savunma türünde bir yapım. Ekonomi, taktik, strateji ve silah yönetimi gibi unsurların önemli olduğu oyun, çoklu oyunculu ve tek kişi oynanabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.